Jeans

Ubytování

Chatky

V areálu campu je k dispozici 22 čtyřlůžkových chatek. Chatky jsou jednoprostorové a jsou vybaveny tímto inventářem:

 

chatky

Chatka je elektricky osvětlena a je možné připojit další elektrická zařízení. Ve výbavě je elektroměr, který slouží k určení ceny za spotřebovanou elektrickou energii.

chatky

chatky 

Součástí výbavy je i ložní prádlo. Chaty jsou umístěny v okrajové části areálu kempu, s nově zasazenými stromky. Dvě chatky jsou umístěny kolmo.
Rozmístění chatek je voleno tak, že je možno do prostoru mezi nimi umístit osobní automobil.

 

chatky

 Vlastní karavany a obytná vozidla

V areálu campu je možno umístit vlastní karavany a obytná vozidla včetně stanového přístřešku. Ve velké části areálu jsou umístěny elektrické přípojky, jejich počet se postupně zvětšuje.

Provozovatel kempu umožňuje za velmi výhodných cenových podmínek umístit karavany v campu na celou sezónu (od dubna až po říjen). To je výhodné například pro možnost levné podnikové rekreace. Poplatek za pobyt v sezóně 2020 je nutno uhradit před vjezdem do areálu veřejného tábořiště.

karavany

 Vlastní stany

Vlastní stany je možné umístit v libovolném místě areálu kromě pláže. Poplatek se odvíjí od velikosti zastavěné plochy. Vzhledem k rozmanitým podmínkám si může každý vybrat prostor podle svých požadavků - k dispozici jsou místa v těsné blízkosti pláže či restauračních zařízeních, ale i místa v klidnějších a odlehlejších částech.

 

stany

 


Kde nás najdete:

© Kemp Rouchovany | www.rouchovany.cz/kemp |